Visos dienos

Būsiu fotografas nuo naujoko iki profo, Vilniuje

Ši fotografijos seminarų sesija (vieną sesiją sudaro 10-mt seminarų, t.y. 10-mt savaičių) naujos grupės formuojamos 4 – is kartus per metus, I sesija rugsėjo mėn., II sesija lapkričio mėn., III sesija vasario mėn., IV sesija balandžio mėn., 2020 m. balandžio sesijos suplanuoti nepavyko tad planuojama vasaros metu, mokymai vyks liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Tai kursas, kurio metu per 10 savaičių laikotarpį tapsite pilnaverčiais fotografais pasiruošusiais savarankiškai dirbti, Jus dominančiose fotografijos sferose. Visiškai nesvarbu kas Jus domina: ar buitinis vaikų ar šeimos fotografavimas kelionėse, ar komerciniai projektai, fotosesijos, mada – skirtingi lektoriai Jums skirs individualų dėmesį siekdami, kad baigę kursą savo nuotraukomis sudomintumėte ne tik savo mamą ar draugę, bet ir šimtus žmonių socialiniuose tinklalapiuose bei kad tai padėtų Jums apsispręsti, kuri fotografijos sritis jums tinkama bei užves ant kelio nuo ko pradėti dirbti šį darbą . Tai didžiulė investicija į save, nes šio kurso metu gausite tonas itin naudingos informacijos, kurią su savimi nešiositės visą likusį gyvenimą. Nesvarbu kokį fotoaparatą turite, po šių 10 savaičių net ir telefonu sugebėsite padaryti aukšto lygio fotografijas.

Seminarų metu reikia turėti savo naudojamą fototechniką. Keliuose seminaruose apie retušą reikia turėti savo nešiojamą kompiuterį, su jame veikiančiomis Adobe Photoshop ir Adobe Lightroom programomis (jei neturėsite, mes paskolinsime). Taip pat turėsite galimybę išbandyti, daugelį mūsų naudojamų, objektyvų ir netgi keletą fotokamerų.

___________________________________________________

Seminarų sesijos lektoriai:

Šio kurso metu užsiėmimus ves skirtingi lektoriai, pfofesionalūs fotografai savo srities specialistai.

Artiom Ištuganov, Gytis Dovydaitis, Tomas Brazinskas, Tomas Jaskauskas, Paulius Umbrasas.

___________________________________________________

Susitikimai vyksta:

Kaunas – PixelHUB ervdėje, Pramonės 4a.

Vilnius – Brazzi Photostudio erdvėje, Vytenio g. 52. arba SPRING fotostudijoje Dariaus ir Girėno 42.

___________________________________________________

Seminarų sesijos programa:

Pagrindinės fotoaparato funkcijos;Susipažinsime su fotoaparato veikimo principu;Fotoaparato M rėžimas;Apžvelgsime antraeiles funkcijas: baltos spalvos balansą, drive modes, ekspozicijos matavimą, jpeg ir raw skirtumus;Išnagrinėsime fotoaparato meniu ir išsiaiškinsime visų opcijų reikšmes;Išmoksime teisingai fokusuoti;Išmoksime manipuliuoti išlaikymo, diafragmos ir ISO parametrais M rėžime;Apžvelgsime skirtingus fotoaparatų bei objektyvų tipus;Fototechnikos skirtumai ir ypatybės;Perprasime pagrindines kompozicijos taisykles: trečdalių ir įstrižainių taisykles, ritmiškumą, simetrišką centravimą, fibonači seką;Apžvelgsime bendrus kompozicijos patarimus: kaip teisingai užpildyti kadrą, kur statyti horizoną, kaip išlaikyti kompozicinį balansą ir pan;Esminės kompozicijos taisyklės;Spalvų psichologinis poveikis;Spalvų derinimo schemos;Photoshop pagrindai, dažniausiai naudojami įrankiai, įrankių panaudojimo būdai.Lightroom pagrindai, dažniausiai naudojami įrankiai, įrankių panaudojimo būdai.Portretas;Kaip valdyti savo modelį;Studijinės fotografijos pagrindai;Kokia įranga reikalinga fotografuojant studijoje;Dirbtinio ir natūralaus apšvietimo skirtumus;Studijinės šviesos schemos;Retušavimo filosofija ir tikslai;Raw failo apdorojimas, klaidos ir sprendimai;Darbo proceso optimizavimas;Pagrindiniai detalaus retušavimo įrankiai ir technikos;Odos tonų sulyginimas, lūpų retušavimas (forma, kontūrai, spalva), plaukai, dantys, akys, blakstienos, antakiai.Netradiciniai retušo sprendimai;Asmeninio stiliaus paieškos;Ką veikti su fotoaparatu naktį;Kaip išliejamos automobilių lempos;Fotobandymai su plieno vilna;Fotobandymai su šaltomis ugnelėmis;Blykstė ir ilgas išlaikymas;Objektų apšvietimas telefonu;Daiktų fotografija šviesdėžėje – praktinis darbas;Erdvės kur reiktų semtis įkvėpimo;Nagrinėsime profesionalias fotografijas ieškodami esminių dalių, kurios tas nuotraukas daro įdomiomis;Fotografijos nagrinėjimas šiuolaikinio meno kontekste;Konceptualūs darbai, galintys atnešti pripažinimą didesniu mastu, nei namų ūkis;Fotografijų skaitymo gairės;Kaip parduoti savo nuotrauką už milijoną;Savarankiškas grupinis darbas nuo idėjos iki galutinio rezultato;Kaip tapti pastebėtu Facebook’e;Saves kaip prekės ženklo pateikimas;Tinkamas bendravimas su žmonėmis socialiniuose tinklapiuose.Tinklapių skirtumai, specifika.Esminiai faktoriai leidžiantys susikurti glaudžius ryšius su savo klientais, burti bendruomenę.Tolimesnio tobulėjimo planas;Fotografuosime žinių užtvirtinimui;Gausite daug namų darbų, bei visokios naudingos informacijos kuri parieks jus per elektroninę erdvę;Įvertinsime namų darbus.Sesiją užbaigsime jūsų projektiniu darbu.

___________________________________________________

Seminarų grafikas: https://www.fotokursai.lt/produktas/busiu-fotografas-nuo-naujoko-iki-profo/ 

___________________________________________________

Yra galimybė mokėti už šiuos mokymus dalimis. T.y. darant įmokas du kartus (tokiu atveju registruotis reikia el.paštu info@fotokursai.lt, parašant žinutę, jog norite dalyvauti šiuose mokymuose, jums bus atsiųsti rekvizitai, kur daryti įmokas el. pavedimu).

Sumokėjus už mokymus pinigai negrąžinami. Registracija patvirtinama tik pilnai arba dalinai apmokėjus už kursus.

Jei turite klausimų rašykite info@fotokursai.lt arba 860979955.

Jei įdomu pasižiūrėti kas vyksta sesijos metu prisijunkite prie mūsų facebook grupės:

https://www.facebook.com/groups/273273646436838/?fref=ts

Užsiėmimų trukmė apie 5 – ias valandas, susitinkame 1-ą kartą savaitėje, visi seminarai prasideda 18 val., baigiasi apie 23 val.

03
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.